Menu Zamknij

IX gminny konkurs literacki Piszę książkę – wyniki

Z przyjemnością i ogromną satysfakcją ogłaszam wyniki IX Gminnego Konkursu Literackiego „Piszę książkę”. Komisja Konkursowa w składzie: Jadwiga Tomczyk – nauczyciel-bibliotekarz Szkoły Podstawowej nr 1 im. M. Kopernika w Śremie; Lidia Urbańska – nauczyciel-bibliotekarz publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu filia w Śremie; Ewa Witasik – nauczyciel-bibliotekarz publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu filia w Śremie, dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu i wyłoniła 7 laureatów oraz przyznała 2 wyróżnienia. Ocenie podlegała samodzielność wykonania prac, oryginalność, pomysłowość i estetyka zarówno treści, jak i formy.

Laureaci konkursu w kategorii klas V-VI to: I miejsce – Zuzanna Jaworska z Zespołu Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II w Śremie za książkę „Lama na tropie” – op. p. Natalia Kaczmarek; II miejsce – Maja Stefaniak i Daria Walczak z ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Śremie za książkę „Zaufaj mi” – op. p. Alina Kapałka; III miejsce – Julia Pastusiak z Zespołu Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II w Śremie za książkę „W głowie ASA – czyli moje życie z Zespołem Aspergera”- op. p. Natalia Kaczmarek.

Wyróżnienie otrzymali: Kacper Górczyński ze Szkoły Podstawowej im. hrabiego Władysława Zamoyskiego w Nochowie za książkę „Świat książek” – op. p. Agnieszka Genderka oraz Zofia Tomczyk z Zespołu Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II w Śremie za książkę „Przygody Pauli i Diego” – op. p. Natalia Kaczmarek. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za wspaniałą reprezentację naszej szkoły.

Natalia Kaczmarek