Menu Zamknij

Wyniki konkursu „Słodkie dmuchanie”

Na przełomie lutego i marca odbył się konkurs logopedyczny „Słodkie dmuchanie”. Do rywalizacji stanęło 32 uczniów klas I-III szkoły podstawowej, którzy uczęszczali w tym czasie na zajęcia logopedyczne. W konkursie należało wykazać się sprawnością oddechową, warunkującą proces mowy. Uczniowie mieli możliwość wielokrotnego podejścia do konkursu podczas zajęć logopedycznych przez 3 tygodnie jego trwania. Konkurs zachęcił większość uczniów do systematycznej pracy w domu, która przynosiła duże rezultaty, kształtując zdolność prawidłowego i wydajnego oddychania.

Poza nagrodami głównymi, wszystkim uczestnikom zostały wręczone również dyplomy i sponsorowane przez Radę Rodziców upominki za udział w postaci dmuchajek logopedycznych, zachęcających do dalszych ćwiczeń w formie zabawy.

Niestety pandemia przeszkodziła w organizacji oficjalnego rozdania nagród, dlatego uczniowie mogli je odbierać podczas zajęć opiekuńczych oraz po powrocie do nauki stacjonarnej. Na zdjęciach uczniowie, których udało się uchwycić w obiektywie.

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy wytrwałości w dążeniu do celu!

Wyniki konkursu prezentują się następująco:

  • I miejsce: Stanisław Chrabąszcz i Patryk Grzesiak
  • II miejsce: Oliwier Waszak
  • III miejsce: Adam Błąkała
  • IV miejsce: Leon Cieślak i Zuzanna Fabisiak
  • wyróżnienie: Maria Banaszak

Organizator konkursu:
Sandra Matuszak – logopeda