Menu Zamknij

Zapisy na zajęcia dodatkowe (SP) oraz zajęcia wspomagające (4-8 SP oraz LO)

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapisy na zajęcia dodatkowe dla uczniów ze szkoły podstawowej będziemy uruchamiać pod adresem i.kcek.pl we wtorek 31 sierpnia 2021 r. od godziny 21.00. Zapisy będą trwały do czwartku 2 września 2021 r. do godziny 18.00.

Po utworzeniu się grup zajęciowych (widoczna będzie informacja o utworzeniu grupy w systemie i.kcek) przy spełnieniu kryterium liczebności – minimum 12 osób (możliwe odstępstwa w przypadku niektórych grup) wszystkie zajęcia będą się odbywały począwszy od dnia 6 września 2021 r. (poniedziałek).

Aby zapisać się na zajęcia dodatkowe należy zalogować się na stronie i.kcek.pl, do Strefy Ucznia. Dane logowania nie zmieniły się. W razie problemów można skorzystać z opcji Przywracania dostępu lub ponownej Rejestracji. Rejestracja jest konieczna dla nowych uczniów. Możliwość rejestracji i logowania zostanie udostępniona w sobotę, 28 sierpnia.

Uwaga! Zajęcia dodatkowe są dodawane bezpośrednio przez prowadzących, dlatego ich ostateczny harmonogram pojawi się dopiero przed uruchomieniem zapisów. Z ofertą zajęć dodatkowych można zapoznać się na stronie kcek.pl/zajecia-dodatkowe.

Ponadto w związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 nasza szkoła podstawowa (tylko dla klasy 4-8 SP) i liceum będą udzielać wsparcia dla uczniów w formie organizacji zajęć wspomagających w opanowaniu i utrwalaniu wiadomości i umiejętności z wybranych obowiązkowych zajęć edukacyjnych z zakresu kształcenia ogólnego.

Udział uczniów w zajęciach wspomagających nie jest obowiązkowy – zajęcia będą organizowane dla chętnych uczniów. Będą to również zajęcia bezpłatne, ale po zapisaniu się na wybrane zajęcia uczniowie obowiązkowo będą musieli w nich uczestniczyć.

Zajęcia wspomagające będą mogły być organizowane w grupach oddziałowych liczących co najmniej 10 uczniów.

Zajęcia wspomagające będą trwać w 4 pierwszych miesiącach roku szkolnego 2021/2022, jako pomoc uczniom w opanowaniu i utrwaleniu wiadomości i umiejętności z wybranego przedmiotu lub wybranych przedmiotów obowiązkowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć wspomagających na stronie kcek.pl/zajecia-wspomagajace.

Zapisy na zajęcia wspomagające dla uczniów ze szkoły podstawowej i liceum będziemy uruchamiać również pod adresem i.kcek.pl we wtorek 31 sierpnia 2021 r. od godziny 21.00. Zapisy będą trwały do czwartku 3 września 2021 r. do godziny 21.00.

Z poważaniem
ks. Kanclerz i Dyrekcja Szkół