Menu Zamknij

VI Wakacyjny konkurs fotograficzny „Z książką w roli głównej” – wyniki

Celem Konkursu były: promocja czytelnictwa oraz kreatywności w myśleniu i działaniu. Konkurs skierowany był do uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II w Śremie. Do konkursu można było zgłosić 1 fotografię.

  • Kategoria I: Fotografia zrobiona w miejscu, gdzie rozgrywa się akcja wybranej książki np. na afrykańskiej sawannie, przez którą podróżowali Staś i Nel, w Warszawie, która była miastem bohaterów „Kamieni na szaniec” itp.
  • Kategoria II: Fotografia zrobiona w niezwykłym miejscu np. na szczycie Giewontu.
  • Kategoria III: Fotografia „z pomysłem” wykonana w dowolnym miejscu, z dowolną liczbą osób, ale książki i czytanie muszą być dominującym elementem zdjęcia.

Nie została przyznana nagroda główna w żadnej z kategorii, ale wyróżnione zostały prace: JuliiPastusiak 8c (kategoria III), Otylii Giernackiej 5b, (kategoria II).

Uczniowie wyróżnieni otrzymają dyplomy, książki oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców, pozostali dyplomy uczestnika. Informacja o terminie rozdania nagród zostanie przekazana przez dziennik. Dziękujemy za wszystkie nadesłane na konkurs zdjęcia, za podzielenie się pięknymi wspomnieniami i promowanie czytania 😉

Serdeczne gratulacje!