Menu Zamknij

Przegląd Instrumentów Dętych Drewnianych Jarowind 2024

W zeszłą środę sześcioro naszych Uczniów wzięło udział w Regionalnym Przeglądzie Instrumentów Dętych Drewnianych Jarowind 2024 w Jarocinie. 🎶 Z dumą ogłaszamy że II miejsce zdobyła flecistka Inka Wojciechowska, III miejsce Jagna Polecka, a wyróżnienie Matylda Wojciechowska – obie grające na klarnecie. 🥈🥉🎖 Pozostali Uczniowie reprezentujący naszą Szkołę to Anna Walewska, Małgorzata Mikołajczak oraz Filip Jędrzejczak. Każdy reprezentant naszej Szkoły zebrał cenne doświadczenia na przyszłość. Gratulujemy wszystkim pięknych występów! 👏👏👏
Dziękujemy Pani Monice Myler-Kozikowskiej, która akompaniowała naszym Uczniom oraz zdobyła dyplom za wyróżniający akompaniament. 🎹 Podziękowania należą się również Nauczycielom, którzy przygotowali swoich Uczniów – Pani Katarzynie Drzewickiej, Panu Rafałowi Michalikowi oraz Panu Michałowi Jencie. 🎵🎵🎵