13 maja odbył się wyjątkowy pokaz tańca, podczas którego swoje umiejętności zaprezentowały przedszkolaki z przedszkola bł. Edmunda Bojanowskiego w Śremie oraz uczniowie klas 1- 6 naszej szkoły. Na scenie mogliśmy podziwiać m.in. polkę, walca angielskiego, walca wiedeńskiego, cha-chę oraz salsę. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się wspaniale, dostarczając publiczności wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Serdecznie dziękujemy uczniom za ogromne zaangażowanie, ciężką pracę oraz piękne występy.
Dziękujemy również naszym Gościom za przybycie, ciepłe przyjęcie i wspólnie spędzony czas. Brawo dla wszystkich występujących!




















