Sobota, 25 maja 2019

english deutsch italian
Godło Polskinazwa KCEKlogo szkoły

KCEK >

Aktualności

Koncert klas pierwszych

Zamieszczono: 23 maja 2019 r.


Koncert klasy fortepianu i klarnetu

Zamieszczono: 23 maja 2019 r.


Śremsong 2019

Zamieszczono: 17 maja 2019 r.


Wielka zbiórka dla domu dziecka w Górze

Samorząd Uczniowski SP przy współpracy z mamą Pawełka z klasy 1a organizuje wielką zbiórkę dla domu dziecka w Górze koło Jarocina. W domu dziecka mieszka 29 dzieci w wieku od 5 do 22 lat, a dokładnie:

  • 2 dziewczynki w wieku 5 lat
  • chłopiec wieku 8 lat
  • chłopiec w wieku 10 lat
  • dziewczynka w wieku 11 lat
  • 3 dziewczynki i chłopiec w wieku 12 lat
  • chłopiec i dziewczynka w wieku 13 lat
  • 3 dziewczyny w wieku 15 lat
  • 3 dziewczyny i 2 chłopaków w wieku 16 lat
  • 2 dziewczyny i 2 chłopaków w wieku 17 lat
  • 2 chłopaków w wieku 18 lat
  • chłopak w wieku 19 lat
  • chłopak w wieku 20 lat
  • chłopak w wieku 22 lat

Dzieciom i młodzieży potrzebne są ubrania, buty, koce, środki czystości, kosmetyki, zabawki, elementy dekoracyjne pomieszczeń, słodycze, konserwy, akcesoria wakacyjne, artykuły szkolne. Samorząd Uczniowski rozpocznie zbiórkę w środę 15.05.2019 i będzie ją kontynuował do 28.05.2019. Jeśli ktoś z Państwa chciałby przygotować dla wychowanków domu dziecka indywidualną paczkę, proszę o kontakt mailowy z p. Martą Jackiewicz-Bazanowską (marta.jackiewicz-bazanowska@kcek.pl), która przekaże Państwu płeć oraz nr obuwia dziecka.

Zachęcamy do zaangażowania się w akcję pojedyncze osoby oraz zespoły klasowe! Razem możemy więcej!

Samorząd Uczniowski SP

Zamieszczono: 13 maja 2019 r.


9. Noc Nauki

Zajęcia odbędą się według następującego harmonogramu godz. z 10 minutowymi przerwami:
I. 19.30 – 20.15
II. 20.25 – 21.10
III. 21.20 – 22.05
IV. 22.15 – 23.00

  1. Bo my lubimy tańczyć (Dominika Lemańczyk) AULA SZKOLNA
  2. Streetdance & Breakdance SHOW (Przemysław Walkiewicz) SALA BALETOWA
  3. Majsterkowanie dla każdego (Czesław Dąbrowski) WARSZTATY (PIĘTRO -1)
  4. Warsztaty kuglarskie (Jakub Madura) SALA GIMNASTYCZNA
  5. Epickie slimy i domowa ciastolina czyli warsztaty sensoryczno-naukowe (Agata Drymel, Marta Borowiak-Bugajewska, Małgorzata Grzelczyk, Przemysław Cejza, Tomasz Niedziela) ŚWIETLICA (PARTER)
  6. Niezwykły świat kostek Rubika – pokaz (Przemysław Kopczyński) HOL DOLNY (PARTER)
  7. Warsztaty TIK-TAK – samodzielnie wykonaj zegar na płycie winylowej (Wiktoria Szczepaniak, Małgorzata Skrzypek, Izabela Kowalska) + 5 zł SALA 1 (PARTER)
  8. Ręka rękę myje - zrób sobie mydełko (Iwona Tomaszewska, Monika Knyspel, Anna Chmiel, Lidia Cwojdzińska) +5 zł SALA 2 (PARTER)
  9. Pszczeli rój (Wojciech Szolek) SALA 4 (PARTER)
  10. Fauna Ameryki Południowej (Michał Michlewicz, Krzysztof Skrzypczak, Maciej Kucharski) SALA 6 (PARTER)
  11. Malowanie na wodzie (Kataryna Hertmanowska) SALA 4 (PARTER)
  12. Kraina zimna (Sylwia Grześkowiak) HOL GÓRNY (1 PIĘTRO)
  13. Słomkowe rewolucje – nie daj się zagiąć słomce (Grzegorz Pierzchalski) SALA 10 (1 PIĘTRO)
  14. Kalambury (Natalia Kaczmarek) SALA 11 (1 PIĘTRO)
  15. Mózg przez nos, czyli przewodnik młodego balsamisty (Łukasz Bartkowiak, Muzeum Archeologiczne Poznań) SALA 12 (1 PIĘTRO)
  16. Efektowne eksperymenty chemiczne (Kacper Knyspel, Renata Chuchracka, Milena Litewka) SALA 14 (1 PIĘTRO)
  17. Malowanie na szkle (Krystyna Kaczmarek) +5 zł SALA 16 (1 PIĘTRO)
  18. Warsztaty muzyczne (Szkoła Muzyczna) SALA KONCERTOWA SZKOŁY MUZYCZNEJ I SALA 8 (2 PIĘTRO)
  19. Tajemnice lini papilarnych (studenci Biotechnologii Wydziału Biologii UAM w Poznaniu z Sekcji Medycyny Sądowej: Natalia Herbich, Alicja Kaczewiak, Kamil Kisiel, Katarzyna Anna Hubert) SALA 19 (PIĘTRO 2)
  20. Warsztaty szycia – szycie jest piękne. Spróbuj, a sam się przekonasz (Anna Chrznowska) SALA 20 (PIĘTRO 2)
  21. Z myślą o zmysłach, czyli skąd wiesz, co czujesz (Julia Przyjemska, Katarzyna Rogacka, Michalina Tomaszewska, Radosław Dzięciołowski, Katarzyna Konik) SALA 22 (2 PIĘTRO)
  22. Teatralnie kreatywni – warsztaty (Edyta Menzel, Agnieszka Bartkowiak) SALA 25 (3 PIĘTRO)
  23. Papier czerpany (Lucyna Piotrzkowska) SALA 26 (3 PIĘTRO)
  24. Mazidła i pachnidła – od sekretów urody Koreanek do kosmetyczki nastolatki (Joanna Gościańska UAM Poznań, Karolina Latanowicz LaQ) SALA 27 (3 PIĘTRO)
  25. 50 lat małego kroku dla człowieka (Marcin Włodarczak, Katarzyna Gehlich, Adam Ciesiółka) SALA 28 (3 PIĘTRO)
  26. Zagadki logiczne (Katarzyna Fabisiak, Ewa Dogondke, Małgorzata Dworczak) SALA 29 (3 PIĘTRO)
  27. Zajęcia z robotyki – LEGO® Mindstorm EV3 (Mikołaj Stępczak) SALA 31 (3 PIĘTRO)
  28. Escape Room „Ku wolności” (Jakub Kozikowski, Zofia Grześkowiak, Amelia Ciszak, Adam Górnaś) POKÓJ 7 (3 PIĘTRO INTERNAT)
  • Zbiórka elektrośmieci HOL DOLNY (PARTER)
  • Zbiórka płyt CD HOL DOLNY (PARTER)

Życzymy niezapomnianych wrażeń!

Organizatorzy 9 NOCY NAUKI 2019

Zamieszczono: 11 maja 2019 r.


Koncert Prezentacje klasowe

Zamieszczono: 9 maja 2019 r.


Pozostałe informacje

Wielkanoc 2019 (17.04.2019) Więcej

Koncert Prezentacje klasowe (17.04.2019) Więcej

Generał NIL. Droga bohatera - spektakl w Teatrze Muzycznym (10.04.2019) Więcej

Koncert klasy fletu (01.04.2019) Więcej

Szkolna Droga Krzyżowa (31.03.2019) Więcej

Opatrunek na ratunek (31.03.2019) Więcej

Akcja Pomóż odbudować dom zakończona (29.03.2019) Więcej

Wielkanocne kartki świąteczne (29.03.2019) Więcej

ENEA Active Camp (26.03.2019) Więcej

Zaproszenie na koncert z Fundacji Redemptoris Missio (22.03.2019) Więcej

Kurs przygotowawczy do Szkoły Muzycznej (21.03.2019) Więcej

Szkolna Droga Krzyżowa (17.03.2019) Więcej

Mam talent - Szkolny przegląd talentów (14.03.2019) Więcej

Koncert Prezentacje klasowe (13.03.2019) Więcej

Zakochani w Surzyńskim (11.03.2019) Więcej

IX Śremskie Forum Edukacyjne "Kultura nośnikiem wartości" (11.03.2019) Więcej

Opatrunek na ratunek (04.03.2019) Więcej

Wsparcie i współpraca

Strona korzysta z technologii jQuery. Strona wykorzystuje pliki cookies wyłącznie w celu prowadzenia ogólnych statystyk odwiedzin. Nie są zbierane żadne dane osobowe Użytkownika. mw