Czwartek, 22 sierpnia 2019

english deutsch italian
Godło Polskinazwa KCEKlogo szkoły

KCEK > Aktualności >

Akcja „Przygarnij książkę”

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Szanowni Rodzice, Przyjaciele Szkoły! Już w przyszłym tygodniu, 17.01.2017 r., na szkolnych korytarzach (hol górny w pobliżu administracji oraz dolny korytarz nauczania klas najmłodszych) pojawią się regały z książkami przekazanymi na naszą akcję promującą czytelnictwo „Przygarnij książkę”. Zapraszamy Wszystkich miłośników dobrej książki do aktywnego udziału w akcji, której celem jest pozyskanie książek do Biblioteki szkolnej oraz zorganizowanie otwartej wymiany książek na zasadzie: zobacz, „przygarnij”, przeczytaj, odłóż na półkę lub zatrzymaj dla siebie. Do Biblioteki szkolnej dotarły już pierwsze egzemplarze książek, część z nich zasili księgozbiór, część trafi na regały. Te książki można będzie zabrać do domu, przeczytać, odnieść na półkę regału, z którego ją zabraliśmy lub zatrzymać na własność. Zapraszamy serdecznie do czytania jak i przekazywania kolejnych książek do szkolnej Biblioteki.

Jak przyłączyć się do akcji? Nic prostszego!!!

  1. Przejrzyj domową biblioteczkę, sprawdź, z których książek „wyrosłeś/ wyrosłaś”, z których już nie korzystasz, którymi możesz się podzielić z innymi?
  2. Zapakuj książki i przynieś je do szkolnej Biblioteki.
  3. Nauczyciel - bibliotekarz i uczniowie z Koła „Czytanie jest OK!” posegregują przyniesione książki na te, które, powiększą księgozbiór Biblioteki i będą służyć społeczności szkolnej lub staną się książką „do przygarnięcia”.
  4. Te książki można będzie zabrać do domu, przeczytać, odnieść na półkę regału albo zatrzymać na własność.

Serdecznie zapraszam do udziału w Akcji.

Książki

Zamieszczono: 11 stycznia 2017 r.

Wsparcie i współpraca

Strona korzysta z technologii jQuery. Strona wykorzystuje pliki cookies wyłącznie w celu prowadzenia ogólnych statystyk odwiedzin. Nie są zbierane żadne dane osobowe Użytkownika. mw