Niedziela, 16 czerwca 2019

english deutsch italian
Godło Polskinazwa KCEKlogo szkoły

KCEK > Aktualności >

Zaproszenie na koncert z Fundacji Redemptoris Missio

Otrzymaliśmy zaproszenie na koncert z poznańskiej Fundacji Redemptoris Missio, której akcje od kilku lat wspieramy, były to m.in. Okulary - czary mary, Kup pan szczotkę, Opatrunek na ratunek (akcja ta trwa obecnie, materiały opatrunkowe zbieramy przez cały Wielki Post).Poniżej zamieszczamy treść zaproszenia i zachęcamy do skorzystania z prawdziwej uczty muzycznej.

Zapraszamy też do przeczytania listów od wolontariuszy fundacji (lekarzy, stomatologów, pielęgniarek, położnych) i niejako „naocznego” przekonania się jak bardzo nasza pomoc i wsparcie poszczególnych akcji jest potrzebne.

(Link do strony fundacji: medycynamisjach.org)

Drodzy Koordynatorzy i Darczyńcy naszych akcji,

już dziś serdecznie zapraszamy Was na Koncert Charytatywny, który odbędzie się w niedzielę 28 kwietnia o godz. 17.00 w auli UAM w Poznaniu. Już tradycją stało się, że muzycznym gospodarzem naszego koncertu jest Reprezentacyjna Orkiestra Sił Powietrznych pod batutą mjr. Pawła Joksa. Zgłoście nam, proszę, ile biletów dla Was odłożyć. Zaproście swoich Rodziców, Dziadków, Narzeczonych, Dzieci, Przyjaciół… Będzie nam bardzo miło, jeśli będziecie z nami tego dnia. Zamówione zaproszenia będzie można odbierać już od poniedziałku 25.03.2019 r. w naszym biurze (od godz. 8 do 18-tej jesteśmy od poniedziałku do piątku w przyziemiu kościoła przy ul. Junikowskiej 48). Dla osób spoza Poznania możemy przesłać lub zostawić do odbioru w auli UAM w dniu koncertu na nazwisko)

Zapraszamy!
Pozdrawiamy ciepło,
Ekipa Fundacyjna

Dane teleadresowe:

ul. Junikowska 48, 60-163 Poznań-Centrum Wolontariatu pon-pt 8-16, we wtorki do 18

KRS: 0000039129, Telefon: 609-210-184 e-mail: medicus@ump.edu.pl

Strony Web: medicus.ump.edu.pl oraz FB/fundacja.redemptorismissio

Zamieszczono: 22 marca 2019 r.

Wsparcie i współpraca

Strona korzysta z technologii jQuery. Strona wykorzystuje pliki cookies wyłącznie w celu prowadzenia ogólnych statystyk odwiedzin. Nie są zbierane żadne dane osobowe Użytkownika. mw