Poniedziałek, 19 sierpnia 2019

english deutsch italian
Godło Polskinazwa KCEKlogo szkoły

KCEK > Galeria zdjęć > Świetlica szkolna >

Świetlica - zimowa kartka z kalendarza

Witamy serdecznie
Załączamy zdjęcia z powrotu po feriach. Jak tylko pogoda dopisuje, wychodzimy na plac zabaw. Reakcja dzieci upewni nas w przekonaniu, że słońce dodaje pozytywnej energii, a to wzmacnia odporność naszych pociech. Mamy nadzieję, że pogoda często będzie nam dopisywać i będziemy mogli relacjonować Państwu ten wypoczynek.

Plac zabaw staje się również miejscem budowania relacji czy wyrabiania poczucia dbałości o nasze szkolne pomieszczenia. Cieszymy się kiedy dzieci zmieniają obuwie czy rozumieją, że nie wolno wchodzić na korytarz i świetlicę w zapiaszczonych butach. Niekiedy możecie zauważyć Państwo świetliczaki biegające w skarpetkach, prawdopodobnie to dziecko buszowało na szkolnym placu zabaw. Mamy jednak wrażenie, że przyjście do świetlicy dla niektórych dzieci jest jednoznaczne ze zdjęciem obuwia … wygodniej, bardziej domowo, po prostu po szkole.

W lutym będziemy dużo pracować z farbami, co jest z korzyścią dla motoryki dzieci a my możemy podziwiać ich zmagania w przedstawieniu tematu, doboru kolorystycznego czy estetyce wykonania. Zachęcajcie Państwo dzieci do dołączenia do prac tematycznych, to jest czas kiedy pracują tylko dla przyjemności robienia czegoś.

Data wydarzenia: 8 lutego 2019 r.

Wsparcie i współpraca

Strona korzysta z technologii jQuery. Strona wykorzystuje pliki cookies wyłącznie w celu prowadzenia ogólnych statystyk odwiedzin. Nie są zbierane żadne dane osobowe Użytkownika. mw