Wtorek, 24 listopada 2020

english deutsch italian
Godło Polskinazwa KCEKlogo szkoły

Skoła Podstawowa > Dokumenty >

Programy nauczania

Chemia

mgr Kacper Knyspel

SP VIII B, SP VII B, SP VII C, SP VIII A, SP VII A

Pobierz


Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Katarzyna Stachowska-Mendyka

SP VIII B, SP VIII A

Pobierz


Edukacja wczesnoszkolna

mgr Agata Drymel

SP II B

Pobierz


Edukacja wczesnoszkolna

mgr Monika Knyspel

SP III B

Pobierz


Edukacja wczesnoszkolna

mgr Izabela Kowalska

SP I B

Pobierz


Edukacja wczesnoszkolna

mgr Wiktoria Szczepaniak

SP I A

Pobierz


Edukacja wczesnoszkolna

mgr Dorota Sztompka

SP II A

Pobierz


Edukacja wczesnoszkolna

mgr Dorota Sztompka

SP II A

Pobierz


Edukacja wczesnoszkolna

mgr Dorota Sztompka

SP II A

Pobierz


Edukacja wczesnoszkolna

mgr Dorota Sztompka

SP II A

Pobierz


Edukacja wczesnoszkolna

mgr Dorota Sztompka

SP II A

Pobierz


Edukacja wczesnoszkolna

mgr Dorota Sztompka

SP II A

Pobierz


Fizyka

mgr Sylwia Grześkowiak

SP VIII B, SP VII B, SP VII C, SP VIII A, SP VII A

Pobierz


Funkcjonowanie osobiste i społeczne

mgr Małgorzata Skrzypek

SP VI E

Pobierz


Geografia

mgr Grzegorz Pierzchalski

SP VIII B, SP VI D, SP VII B, SP VII C, SP VI A, SP VI C, SP VI B, SP VIII A, SP VII A, SP V A

Pobierz


Geografia

mgr Grzegorz Pierzchalski

SP VIII B, SP VIII A

Pobierz


Geografia

mgr Grzegorz Pierzchalski

SP VII B, SP VII C, SP VII A

Pobierz


Geografia

mgr Grzegorz Pierzchalski

SP VI D, SP VI A, SP VI C, SP VI B

Pobierz


Geografia

mgr Grzegorz Pierzchalski

SP V A

Pobierz


Historia

mgr Olga Kubska

SP VI A, SP VI C, SP VI B

Pobierz


Informatyka

mgr Katarzyna Fabisiak

SP IV C, SP IV A, SP IV B

Pobierz


Informatyka

mgr Sylwia Grześkowiak

SP IV C, SP IV A, SP IV B

Pobierz


Informatyka

mgr Sylwia Grześkowiak

SP IV C, SP IV A, SP IV B

Pobierz


Informatyka

mgr Katarzyna Konik

SP IV C, SP IV A, SP IV B

Pobierz


Informatyka

mgr Grzegorz Pierzchalski

SP VI D, SP VI A, SP VI C, SP VI B, SP V A

Pobierz


Informatyka

mgr Mikołaj Stępczak

SP VIII B, SP VII B, SP VII C, SP VIII A, SP VII A

Pobierz


Język angielski

lic. Daria Mielcarek

SP IV C, SP IV A, SP IV B

Pobierz


Język angielski

mgr Karolina Stanek

SP VIII B, SP VI D, SP VII B, SP VII C, SP VI C, SP VIII A, SP IV C, SP VII A, SP IV A, SP V A, SP IV B

Pobierz


Język angielski dodatkowy

mgr Karolina Stanek

SP VIII B, SP VI D, SP VII B, SP VII C, SP VI C, SP VIII A, SP IV C, SP VII A, SP IV A, SP V A, SP IV B

Pobierz


Język niemiecki

mgr Danuta Rembielak

SP VIII B, SP VII B, SP VII C, SP VIII A, SP VII A

Pobierz


Język polski

lic. Kinga Drymel

SP VII B, SP VII C

Pobierz


Język polski

lic. Kinga Drymel

SP IV C, SP IV A, SP V A

Pobierz


Język polski

mgr Natalia Kaczmarek

SP VI D, SP VI A, SP VI C, SP VI B

Pobierz


Język polski

mgr Edyta Menzel

SP VIII B, SP VIII A, SP VII A

Pobierz


Język polski

mgr Anna Rejent

SP IV B

Pobierz


Matematyka

mgr Ewa Dogondke

SP VI D, SP VI A, SP VI C, SP VI B, SP VII A

Pobierz


Matematyka

mgr Paulina Śmiejczak

SP IV C, SP IV A, SP IV B

Pobierz


Plastyka

mgr Katarzyna Stachowska-Mendyka

SP IV C, SP IV A, SP IV B

Pobierz


Plastyka

mgr Katarzyna Stachowska-Mendyka

SP VII B, SP VII C, SP VII A

Pobierz


Plastyka

mgr Katarzyna Stachowska-Mendyka

SP VI D, SP VI A, SP VI C, SP VI B, SP V A

Pobierz


Przyroda

mgr Grzegorz Pierzchalski

SP IV C, SP IV A, SP IV B

Pobierz


Religia

mgr Monika Knyspel

SP III A, SP II B, SP III B, SP II A

Pobierz


Świetlica

mgr Marta Borowiak-Bugajewska

SP IV C, SP IV A, SP V A, SP IV B, SP III A, SP II B, SP III B, SP I B, SP I A, SP II A

Pobierz


Świetlica

mgr Małgorzata Grzelczyk

SP IV C, SP IV A, SP V A, SP IV B, SP III A, SP II B, SP III B, SP I B, SP I A, SP II A

Pobierz


Szachy

mgr Mikołaj Stępczak

SP III A, SP II B, SP III B, SP I B, SP I A, SP II A

Pobierz


Technika

mgr Katarzyna Stachowska-Mendyka

SP VI D, SP VI A, SP VI C, SP VI B, SP IV C, SP IV A, SP V A, SP IV B

Pobierz


Zajęcia komputerowe

mgr Mikołaj Stępczak

SP VIII B, SP VII B, SP VII C, SP VIII A, SP VII A

Pobierz


Zajęcia rozwijające komunikowanie się

mgr Małgorzata Skrzypek

SP VI E

Pobierz


Zajęcia rozwijające kreatywność

mgr Małgorzata Skrzypek

SP VI E

Pobierz


Zajęcia techniczne

mgr Katarzyna Stachowska-Mendyka

SP VI D, SP VI A, SP VI C, SP VI B, SP IV C, SP IV A, SP V A, SP IV B

Pobierz


Wsparcie i współpraca