Czwartek, 9 lipca 2020

english deutsch italian
Godło Polskinazwa KCEKlogo szkoły

Skoła Podstawowa > Dokumenty >

Przedmiotowe zasady oceniania

Biologia

mgr Katarzyna Konik

SP V B, SP V D, SP VI C, SP V C, SP VIII A, SP VII B, SP VI B, SP VIII B, SP VII A, SP VI A, SP V A

Pobierz


Chemia

mgr Monika Knyspel

SP VIII A, SP VII B, SP VIII B, SP VII A

Pobierz


Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Rafał Wachowiak

SP VI C, LO I (3l) B, SP VIII A, SP VI B, SP VIII B, LO I (4l) A

Pobierz


Edukacja wczesnoszkolna

mgr Weronika Borowska

SP I B

Pobierz


Edukacja wczesnoszkolna

mgr Lidia Cwojdzińska

SP II A

Pobierz


Edukacja wczesnoszkolna

mgr Agata Drymel

SP III C

Pobierz


Edukacja wczesnoszkolna

mgr Monika Knyspel

SP II B

Pobierz


Edukacja wczesnoszkolna

mgr Dorota Sztompka

SP I A

Pobierz


Fizyka

mgr Sylwia Grześkowiak

SP VIII A, SP VII B, SP VIII B, SP VII A

Pobierz


Geografia

mgr Grzegorz Pierzchalski

SP V B, SP V D, SP VI C, SP V C, SP VIII A, SP VII B, SP VI B, SP VIII B, SP VII A, SP VI A, SP V A

Pobierz


Historia

mgr Piotr Dogondke

SP V D, SP V C, SP VIII A, SP VIII B, SP IV A

Pobierz


Historia

mgr Krystian Kaliszak

SP V B, SP VI C, SP VIII A, SP VII B, SP VI B, SP VII A, SP VI A, SP V A

Pobierz


Informatyka

mgr Sylwia Grześkowiak

SP VI C, SP VI B, SP VI A

Pobierz


Informatyka

mgr Katarzyna Konik

SP V B, SP V D, SP V C, SP VI B, SP VI A, SP V A

Pobierz


Informatyka

mgr Grzegorz Pierzchalski

SP V B, SP V D, SP V C, SP IV A, SP V A

Pobierz


Informatyka

mgr Mikołaj Stępczak

SP VIII A, SP VII B, SP VIII B, SP VII A

Pobierz


Język angielski

mgr Małgorzata Dworczak

SP II B, SP I A, SP I B

Pobierz


Język angielski

mgr Marta Jackiewicz-Bazanowska

SP V B, SP V D, SP VI C, SP V C, SP VIII A, SP VII B, SP VI B, SP VIII B, SP VII A, SP VI A, SP V A

Pobierz


Język angielski

mgr Katarzyna Juchacz-Gramza

SP V B, SP V D, SP VI C, SP V C, SP VIII A, SP VII B, SP VI B, SP VIII B, SP VII A, SP VI A, SP V A

Pobierz


Język angielski

mgr Joanna Przybylska

SP V B, SP III C, SP III B, SP II A, SP III A, SP V A

Pobierz


Język angielski

mgr Karolina Stanek

SP V D, SP VI C, SP V C, SP VIII A, SP VII B, SP VI B, SP VIII B, SP VII A, SP VI A, SP IV A

Pobierz


Język angielski

mgr Joanna Worsztynowicz

SP VI C, SP VI B, SP VI A

Pobierz


Język angielski dodatkowy

mgr Małgorzata Dworczak

SP II B, SP I A, SP I B

Pobierz


Język angielski dodatkowy

mgr Katarzyna Juchacz-Gramza

SP V B, SP V D, SP VI C, SP V C, SP VIII A, SP VII B, SP VI B, SP VIII B, SP VII A, SP VI A, SP V A

Pobierz


Język angielski dodatkowy

mgr Joanna Przybylska

SP V B, SP III C, SP III B, SP II A, SP III A, SP V A

Pobierz


Język angielski dodatkowy

mgr Joanna Worsztynowicz

SP VI C, SP VI B, SP VI A

Pobierz


Język francuski

mgr Małgorzata Grzelczyk

SP VIII A, SP VII B, SP VIII B, SP VII A

Pobierz


Język niemiecki

mgr Małgorzata Koterba

SP VIII A, SP VII B, SP VIII B, SP VII A

Pobierz


Język polski

mgr Natalia Kaczmarek

SP V B, SP V D, SP V C, SP V A

Pobierz


Język polski

mgr Roma Konieczna

SP VIII A, SP VIII B

Pobierz


Język polski

mgr Roma Konieczna

SP IV A

Pobierz


Język polski

mgr Edyta Menzel

SP VII B, SP VI B, SP VII A, SP VI A

Pobierz


Język rosyjski

mgr Halina Godlewska

SP VII B

Pobierz


Matematyka

mgr Ewa Dogondke

SP V B, SP V D, SP V C, SP VI A, SP V A

Pobierz


Matematyka

mgr Katarzyna Fabisiak

SP VI C, SP VII B, SP VI B, SP VII A, SP IV A

Pobierz


Matematyka

mgr Paulina Śmiejczak

SP VIII B

Pobierz


Matematyka

mgr Paulina Śmiejczak

SP VIII A

Pobierz


Muzyka

lic Kamil Jędrzejewski

SP V B, SP V D, SP VI C, SP V C, SP VII B, SP VI B, SP VII A, SP VI A, SP IV A, SP V A

Pobierz


Plastyka

mgr Krystyna Kaczmarek

SP V B, SP V D, SP VI C, SP V C, SP VII B, SP VI B, SP VII A, SP VI A, SP IV A, SP V A

Pobierz


Przyroda

mgr Grzegorz Pierzchalski

SP IV A

Pobierz


Religia

mgr Dorota Langwińska

SP III C, SP III B, SP III A

Pobierz


Świetlica

mgr Marta Borowiak-Bugajewska

SP świetlica

Pobierz


Świetlica

mgr Weronika Borowska

SP świetlica

Pobierz


Świetlica

mgr Agata Drymel

SP świetlica

Pobierz


Świetlica

mgr Małgorzata Dworczak

SP świetlica

Pobierz


Świetlica

mgr Małgorzata Grzelczyk

SP świetlica

Pobierz


Świetlica

mgr Krystyna Kaczmarek

SP świetlica

Pobierz


Technika

mgr Krystyna Kaczmarek

SP V B, SP V D, SP VI C, SP V C, SP VII B, SP VI B, SP VII A, SP VI A, SP IV A, SP V A

Pobierz


Wiedza o społeczeństwie

mgr Piotr Dogondke

SP V D, SP V C, SP VIII A, SP VIII B, SP IV A

Pobierz


Wychowanie fizyczne

mgr Przemysław Cejza

SP V B, SP V C, SP VII B, SP VII A, SP VI A, SP V A

Pobierz


Wychowanie fizyczne

mgr Tomasz Niedziela

SP V B, SP V C, SP VII B, SP VII A, SP VI A, SP V A

Pobierz


Wychowanie fizyczne

mgr Eliasz Pawlak

SP V B, SP V C, SP VII B, SP VII A, SP VI A, SP V A

Pobierz


Wychowanie fizyczne

mgr Rafał Wachowiak

SP VI C, LO I (3l) B, SP VIII A, SP VI B, SP VIII B, LO I (4l) A

Pobierz


Wsparcie i współpraca