Piątek, 22 czerwca 2018

.:Parafia p.w. Najświętszego Serca Jezusa:. .:Jan Paweł II:.

english deutsch italian
Godło Polskinazwa KCEKlogo szkoły

Skoła Podstawowa > Galeria zdjęć > Świetlica szkolna >

Świetlica – klocki i piłkarzyki

Witamy serdecznie po świętach. Czy nie macie Państwo wrażenia, że minęło już sporo czasu od Świąt? Niestety czas biegnie nieubłagalnie i wydaje się, że nie ma zamiaru zwolnić. Po prostu czekamy na kolejne magiczne dni.

Co u nas, tematy minionego tygodnia dotyczyły świątecznych wspomnień oraz oczekiwania na zimę (chociaż na razie nie mamy co liczyć na biały puch).

Pojawiły się nowe zabawki: klocki przestrzenne i piłkarzyki. Te ostatnie cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko chłopców, ale i dziewczynek. Ostatecznie ustaliliśmy zasadę 15 min na rozgrywkę, tak, aby przełamać „monopol” największych amatorów piłki nożnej. Zasada przyjęta pozytywnie.

Cały czas pracujemy nad umiejętnością samodzielnego rozwiązywania niesnasek i nieporozumień. Sami wiemy, że interwencja dorosłych nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Ważne, aby umiały stanąć naprzeciwko siebie i powiedzieć co ich zdenerwowało, by na koniec podać sobie ręce.

Pozdrawiamy!

Data wydarzenia: 5 stycznia 2018 r.

Wsparcie i współpraca

Strona korzysta z technologii jQuery. Strona wykorzystuje pliki cookies wyłącznie w celu prowadzenia ogólnych statystyk odwiedzin. Nie są zbierane żadne dane osobowe Użytkownika. mw