Menu Zamknij

Zajęcia wspomagające

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 nasza szkoła podstawowa (tylko dla klasy 4-8 SP) i liceum będą udzielać wsparcia dla uczniów w formie organizacji zajęć wspomagających w opanowaniu i utrwalaniu wiadomości i umiejętności z wybranych obowiązkowych zajęć edukacyjnych z zakresu kształcenia ogólnego.

Udział uczniów w zajęciach wspomagających nie jest obowiązkowy – zajęcia będą organizowane dla chętnych uczniów. Będą to również zajęcia bezpłatne, ale po zapisaniu się na wybrane zajęcia uczniowie obowiązkowo będą musieli w nich uczestniczyć.

Zajęcia wspomagające będą mogły być organizowane w grupach oddziałowych liczących co najmniej 10 uczniów.

Zajęcia wspomagające będą trwać w 4 pierwszych miesiącach roku szkolnego 2021/2022, jako pomoc uczniom w opanowaniu i utrwaleniu wiadomości i umiejętności z wybranego przedmiotu lub wybranych przedmiotów obowiązkowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć wspomagających, dostępną poniżej.

Zapisy na zajęcia wspomagające dla uczniów ze szkoły podstawowej i liceum będziemy uruchamiać pod adresem http://i.kcek.pl/ we wtorek 31 sierpnia 2021 r. od godziny 21.00. Zapisy będą trwały do czwartku 3 września 2021 r. do godziny 21.00

Oferta zajęć wspomagających

Wyświetl listę zajęć z nowym oknie