Menu Zamknij

SZKOŁA Z MISJĄ. Wyróżnienie dla naszej Szkoły!

Chcemy podzielić się z całą społecznością naszej Szkoły bardzo miłą informacją. Otóż otrzymaliśmy list z Fundacji Redemptoris Missio z Poznania, której akcje i działania pomocowe staramy się wspierać od ponad 10 lat, że nasz ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH został wyróżniony przyznaniem tytułu SZKOŁA Z MISJĄ. Darczyńcami akcji, które w imieniu fundacji przeprowadzaliśmy w naszej Szkole a ostatnio także w Przedszkolu im. bł. E. Bojanowskiego są uczniowie, rodzice, opiekunowie a czasem także inni bliscy a nawet sąsiedzi. I to właśnie dzięki tej naprawdę sporej grupie ludzi dobrego serca pomoc Fundacji może docierać w najdalsze zakątki świata.

Wyróżnienie jest dla tych wszystkich, którzy przez ostatnie lata dołożyli kostkę mydła, szczoteczkę do zębów, kredki czy ostatnio tetrową pieluszkę lub mleko w proszku. A my, koordynatorzy poszczególnych akcji, czujemy się jeszcze bardziej zmotywowani do przeprowadzania w naszej szkolnej społeczności kolejnych zbiórek charytatywnych Fundacji Redemptoris Missio.

Drodzy Koordynatorzy!

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za Waszą pomoc. Dzięki darom, które nam  przekazaliście będziemy mogli pomóc wielu potrzebującym.

Dziękujemy za Waszą wrażliwość na losy najuboższych mieszkańców świata. To wspaniałe, że w pomoc angażujecie swoich podopiecznych i od najmłodszych lat uczycie ich zauważać potrzeby drugiego człowieka.

Z ogromną radością chcielibyśmy przyznać Waszej placówce tytuł „SZKOŁA Z MISJĄ”.

Zachęcamy do umieszczenia tego logo na stronie internetowej Waszej szkoły oraz w mediach społecznościowych wraz z adresem strony fundacji. Zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach organizowanych przez Fundację „Redemptoris Missio”. Razem mamy ogromną moc!

https://redemptorismissio.org/wolontariat/dla-szkol-i-uczelni/