Menu Zamknij

Kiermasz i świąteczna zbiórka darów – Szkolne Koło Caritas

W dniach 5 – 9 grudnia na Kiermaszu Świątecznym, który organizujemy na długich przerwach w holu dolnym Szkoły, będzie można kupić różne ozdoby świąteczne, mydełka, kartki i pierniki, a we wtorek – 6 grudnia – również kakao z piankami lub bitą śmietaną. Fundusze zebrane podczas Kiermaszu pozwolą nam zrealizować część świątecznych pomysłów pomocowych, w realizacji pozostałych liczymy na Waszą pomoc, dlatego:

  • w dniach od 5 do 9 grudnia zbieramy: świece nowe i częściowo wypalone, mydła w kostce, skarpety męskie i damskie oraz bieliznę męską i damską – ubrania zbieramy wyłącznie nowe;
  • ponadto w dniach od 5 do 16 grudnia zbieramy: pierniki, czekolady, kawę zwykłą i rozpuszczalną w małych opakowaniach oraz różne rodzaje herbaty.

Przyniesione rzeczy można zostawiać w kartonie ustawionym w holu dolnym szkoły, w bibliotece lub w szkolnej świetlicy.

Tylko dzięki Waszemu zaangażowaniu nasze inicjatywy mają szansę powodzenia. Dziękujemy, że tak wiele osób odpowiada na nasze propozycje i włącza się do wspólnych działań. Ponownie mamy szansę wspólnie pomóc i podarować innym trochę radości zanim usiądziemy przy naszym wigilijnym stole. Zapraszamy do zakupów na Kiermaszu i zachęcamy do włączenia się w naszą świąteczną zbiórkę darów.

Szkolne Koło Caritas