Menu Zamknij

Zakrętki 2023/2024 dla Patryka Nowaka

Od kilku już lat SK Caritas prowadziło zbiórkę plastikowych nakrętek dla 2 chłopców ze Śremu – Michała i jego brata bliźniaka Krzysia, którzy chorują na mózgowe porażenie dziecięce i w związku z tym potrzebują stałej rehabilitacji. Niedawno mama Michała i Krzysia, p. Anna, przekazała serdeczne podziękowania za kilkuletnie wsparcie, z powodów obiektywnych nie będzie mogła dalej odbierać zebranych zakrętek, ale zbiorka będzie prowadzona nadal. Od tego roku szkolnego zakrętki będziemy przekazywać rodzicom naszego ucznia Patryka Nowaka z kl.8., który cierpi na SMA (rdzeniowy zanik mięśni). Pani Aneta Nowak zawsze podkreśla, że stan sprawności Patryka, który porusza się na wózku, zależy w dużej mierze od codziennej rehabilitacji, stąd każde wsparcie jest potrzebne, aby Patryk mógł jak najlepiej funkcjonować w codzienności.

Patryka można też wspierać wpłacając na konto Fundacji na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem-Patryk Nowak FS019 KRS:0000051322.

W imieniu Patryka i jego bliskich dziękujemy zarówno za włączenie się w zbiórkę nakrętek jak i wsparcie finansowe na podane konto.

Oznaczony karton na nakrętki znajduje się w szkolnej szatni.