Menu Zamknij

Srebrna Szkoła 2023 w Rankingu Perspektyw!

Droga Społeczności Naszego Liceum!

Bardzo się cieszę, że nasza wspólna praca i wysiłek są dostrzegane i doceniane również poza naszą szkołą. Od czasu do czasu otrzymujemy bardzo miłe informacje zwrotne, z których jedną chciałbym się podzielić.

Jest to ranking miesięcznika Perspektywy, w którym pod lupę brane są wyniki matur w zakresie podstawowym i rozszerzonym oraz wyniki konkursów i olimpiad przedmiotowych. Tym razem zajęliśmy 494. miejsce w Polsce i 1. miejsce w Śremie! To wyróżnienie dla naszego liceum, które ma przecież krótką historię. Ten sukces pokazuje, że idziemy w dobrym kierunku, utrzymując właściwy poziom przygotowania do matury. Jestem bardzo dumny z naszych uczniów oraz oczywiście z kadry nauczycielskiej.

Dziękuję i gratuluję wszystkim, których praca składa się na codzienność funkcjonowania naszej szkoły.

Bardzo cieszę się również z coraz większego zainteresowania uczniów szkół podstawowych nauką w naszym Katolickim Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Śremie.

Dziękuję serdecznie i jeszcze raz wszystkim gratuluję.

Kacper Knyspel
Dyrektor Katolickiego akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Śremie